új karnevál tánciskola

West Coast Swing
Amerika kedvenc tánca! Benji Schwimmer

A kezdő Tánctanfolyamokon bárki
korhatár és előképzettség nélkül résztvehet!

Iskolánkba elsősorban fiatal felnőttek járnak, akik hobbiból saját szórakozásukra tanulnak táncokat azzal a nem titkolt szándékkal, hogy bulikban bálokon tudjanak táncolni, szórakozni.
Célunk tehát a használható buliképes tánctudás átadása!

Oktatási Szintek:

Kezdő: Semmi előképzettséget nem igénylő tanfolyam. A táncoktatás az alapoktól indul. Bárki jelentkezhet.
Újrakezdő: Az alapoktól indul, de valamivel intenzívebb. Különösen ismétlőknek,
                   vagy más táncokban már járatosoknak ajánlott szint.
Középhaladó:  A kezdő tanfolyamok folytatása.
                   Akik tánciskolánkban (vagy máshol) már elvégeztek egy kezdő tanfolyamot ide jelentkezzenek.
   Haladó: Azok jelentkezését várjuk, akik már elvégezték és elsajátították az előző szinteket
Klub csoport: Ezekben a csoportokban magas (fellépő) szintű oktatás folyik.
                       A csoportok nem tanfolyamok, vagyis folyamatosan lehet hozzájuk csatlakozni.
                       Fellépésekre és közös bulikra számíthatsz!

Heti 1 alkalmas Intenzív tanfolyam: 5x120 perc 10 óra 7000Ft (700Ft/óra)
Intenzív azt jelenti, hogy magas óraszám egy tanfolyamon belül. Van idő, bemelegítésre, ismétlésre, új dolgokra és sok sok táncra minden alkalommal.
A társastáncok alapmozdulatai önmagukban könnyen megérthetők, de csak akkor tudsz jól táncolni, ha már odafigyelés nélkül is szinte magától mennek a mozdulatok. Ez pedig csak az áttáncolt órák számán múlik. Képzett oktatóink vezetésével könnyen túlesel a kezdeti nehézségeken.

Intenzív hétvége: Egy hétvége szombat-vasárnap 4x90 perc 6 óra 4000Ft (általában 10-13-ig, vagy 14-17-ig)
Kinek ajánljuk?
- Aki ki szeretné próbálni a tánctanulást! (olcsó, gyors, rövid idő, nagy óraszám.)
- Aki szeretne egy futó csoporthoz csatlakozni. Ügyesebbek, táncos múlttal rendelkezők egyből a következő szintre léphetnek.
- Aki kihagyott pár órát, és pótolná.
- Aki ismételni, gyakorolni akar.
- Aki nem ér rá rendszeresen hét közben.

Mindenkinek!

Járj több tanfolyamra és fizess kevesebbet!
Kombináld a képzési formákat! 50% kedvezmény
Ma kevés ember szánja rá magát arra, hogy minden héten kétszer fix időpontban gyakoroljon. Pedig ez jóval több mint kétszeres hatékonyságot jelent!
Nehéz emlékezni egy héttel ezelőtti dolgokra, de ha többször jársz, akkor ezzel nincs gond.
Máshol a két tánctanfolyam, kétszeres árának előre kifizetése is nehézséget okozhat.

Kombináld a képzési formákat! Azt jelenti, hogy igény szerint, akár egyszerre látogathatod több csoport óráját  is!
Lehet egymás után, pl. egy hétvége után egy tanfolyam, vagy fordítva a tanfolyam anyagát ismételni egy hétvégén.
A magánórázás is rendelkezésedre áll. Minél előbb kezdj el szabadon táncolni, bulikba járni!

sarok sarok

Telefon:  788-12-89 Mobil: 30 99-68-902 Email: koffer@tancsuli.hu vagy tancsuli.hu@freemail.hu

Rock And Roll (boogie woogie) és West Coast Swing tánctanfolyamok, magánórák, intenzív hétvégék.

Regisztráció jelenleg nem működik!Regisztráció nélkül is jelentkezhetsz a TáncSuli honlapján! Kattints a linkre! ! Jelentkezés aTáncSuli.hu honlapon

www.SmartSector.hu